Dla Gadów

Naturalny wapń

Gadzi szkielet jest silnie skostniały, przez co, chociaż twardy i wytrzymały mechanicznie, wciąż narażony na urazy, ubytki i niedobory. Decydując się na przyjaźń z gadem czy płazem, warto pamiętać, że to wymagająca grupa zwierząt.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Gadzi organizm niezbyt dobrze radzi sobie z przyswajaniem wapnia z pożywienia. a jak wiemy, zarówno wapń, jak i zawarty w skorupce jaja kurzego magnez są niezbędne do właściwego skurczu mięśni i wydajnej pracy układu nerwowego. 93% stężenie węglanu wapnia w naszym suplemencie to zdecydowanie najlepszy wybór na rynku wapniowych odżywek dla gadów.

Suszona pokrzywa

Pokrzywa ze względu na takie bogactwo składników prozdrowotnych działa ogólnie wzmacniająco oraz pobudzająco na przemianę materii.

Wspomaga procesy krwiotwórcze i odpornościowe.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wpływa korzystnie na pracę przewodu pokarmowego i wydalniczego, wzmaga apetyt. Związki w niej zawarte oczyszczają układ trawienny, korzystnie wpływają na pracę trzustki, wątroby i żołądka. Działa odtruwająco, bakteriostatycznie i przeciwbiegunkowo.

Zawiera duże ilości makro i mikroelementów oraz witaminy: C, K1, B2, A, E, garbniki, chlorofil, aminy, białka, kwas pantotenowy, olejek eteryczny, histaminę, acetylocholinę, kwas krzemowy i mrówkowy, fitoncydy oraz składniki mineralne (żelazo, magnez, wapń, mangan, fosfor, siarka, potas, jod, krzem i sód), a także korzystne dla zdrowia flawonoidy i fitosterole.

Masz pytania?